11.00 Férfi kézilabda, Román Kupa (TVR 2)
12.00 Motorversenyzés, Moto GP, Olaszország, futam (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, Roland Garros (Eurosport, Eurosport 2)
15.00 Labdarúgás, 2. ligás osztályozó, visszavágó: Dacia Unirea Brăila–Galaci Oțelul (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
15.30 Férfi kézilabda, Román Kupa (TVR 1)
16.00 Kerékpározás, Giro d'Italia, 21. szakasz (Eurosport)
16.15 Női kézilabda, Bajnokok Ligája, négyes döntő, a 3. helyért (Digi Sport 2, Telekom Sport 3)
17.00 Női röplabda, Golden League: Románia–Spanyolország (TVR 3)
18.00 Labdarúgás, 2. ligás osztályozó, visszavágó: CS Afumați–Bukaresti Steaua (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
19.00 Női kézilabda, Bajnokok Ligája, négyes döntő, döntő (Digi Sport 2, Telekom Sport 3)
21.00 Női kézilabda, Európa Kupa, döntő, visszavágó: Ystads–AEK Athén (Digi Sport 3)
21.00 Labdarúgás, 1. Liga, Konferencia Liga-selejtező: Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Chindia/Viitorul (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
22.30 Kosárlabda, NBA: Los Angeles Lakers–Phoenix Suns (Telekom Sport 1)
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Hivatalos bejelentés nem történt, és sokáig a Peco-online.ro ármonitor sem mutatta, de szerda reggel néhány töltőállomásán csökkentette az üzemanyagok árát a piacvezető Petrom.
Törvénytelen munkálatokat tártak fel a hatóságok egy Hargita megyei természetvédelmi területen, az ügyben feljelentést tettek.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!