12.30 Tenisz, ATP Bajnokok Tornája, Torinó, páros, egyéni (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
14.00 Labdarúgás, 2. Liga: Metaloglobus–Steaua (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
14.35 Terepkerékpározás, Cyclo cross, Superprestige, Niel (Eurosport 1)
17.05 Sípszó után: a sportműsor meghívottja Varó Gyula, a román lábtenisz-válogatott edzőjével Szucher Ervin a világbajnokságon elért sikerekről beszélget (Marosvásárhelyi TVR)
18.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: CS Vâlcea–Marosvásárhelyi VSK (Youtube FRB TV)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Buzău–Petrolul (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Oțelul–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Csúfos kudarccal zárta az évet az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperligában, öt gólt kapott az Universitatea Craiovától. A mérkőzés utáni nyilatkozatában Ilyés Róbert vezetőedző nem kertelt és komoly változásokat helyezett kilátásba.
Megsemmisítő vereséget szenvedett az FK Csíkszereda, hétfőn este 5–0-ra veszített az Universitatea Craiova otthonában a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának 21. fordulójában.
Tizenhét nappal az eltűnése után megtalálták a fiatal nőt, akit utoljára egy székelyudvarhelyi bevásárlóközpont parkolójában láttak. A holttestére Fenyéd község határában bukkantak rá a keresőcsapatok.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Padlón az IQ-nk: Románia európai utolsó az általános intelligenciahányadost tekintve a World Poulation Review nemzetközi adatgyűjtő portál IQ-teszteket összesítő rangsorában.
További vasárnapi hírek: Nicușor Dan államfő népszavazást kezdeményez az igazságszolgáltatásban az utóbbi időszakban napvilágra került állapotokról. Nagy méretű drónt találtak az ország közepén, Argeș megyében.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!