9.00 Tenisz, WTA-torna, Tokió (Digi Sport 2)
9.00 Tenisz, WTA-torna, Szöul (Digi Sport 4)
10.15 Evezés, világbajnokság, Racice, Csehország (Prima Sport 2)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Nagydisznód–Rapid (Pro Arena)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Celje–Kiel (Digi Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Elverum–Aalborg (Digi Sport 4, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Skócia–Ukrajna (Digi Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Porto–Veszprém (Digi Sport 2)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Paris SG–Plock (Digi Sport 4, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
Hiába vezetett a hajrában a Sepsi OSK, a hosszabbításban megítélt büntetővel egyenlített a Voluntari, így 1–1-es döntetlen született a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának hétközi, 4. fordulójában.
Diószegi László klubelnök csalódott amiatt, hogy a Sepsi OSK először kapott gólt és vesztett pontokat a 2. Liga rájátszásában, de bízik benne, hogy a folytatásban a bírói tévedések nem befolyásolják sorsukat. A tulajdonos a klub jövőjéről is nyilatkozott.
Közzétette a levélszavazatok pártonkénti megoszlását a Nemzeti Választási Iroda: a magyar országgyűlési választáson összesen 256 233 érvényes levélszavazatot adtak le.
Kedden reggel pontban kilenc órakor megérkezett a végrehajtó a nagyváradi premontrei templomhoz, ahol a Fejes Rudolf Anzelm apáttal szolidarizáló hívek fogadták. Ez sem akadályozta meg abban, hogy mise közben, csendőrök kíséretében behatoljon a templomba.
„Soha nem táncoltam a néped sírjain” – így reagált a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion a Magyar Péter által megfogalmazott vádakra.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!