12.00 Tenisz, ATP-torna, München (Prima Sport 1)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Madrid (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
12.00 Sznúker, világbajnokság, Sheffield (Eurosport 1)
15.45 Autóversenyzés, országos bajnokság, Hargita Rali (Prima Sport 2)
16.30 Kerékpározás, World Tour, romandiai kör (Eurosport 2)
17.00 Férfi kézilabda, Román Kupa: Dinamo–Focșani (TVR 1)
17.30 Labdarúgás, 1. Liga: Sepsi OSK–Gaz Metan (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
17.45 Férfi kosárlabda, Nemzeti Liga: Voluntari–Nagyvárad (Digi Sport 3)
18.00 Teremlabdarúgás, Bajnokok Ligája: Villeneuve–Sporting (Orange Sport 3, Prima Sport 4)
19.00 Labdarúgás, NB II.: Békéscsaba–Győr (M4 Sport)
20.00 Férfi kosárlabda, Nemzeti Liga: Kolozsvár–Konstanca (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
20.30 Labdarúgás, 1. Liga: Chindia–Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
21.00 Labdarúgás, NB I.: Paks–Ferencváros (M4 Sport)
21.00 Teremlabdarúgás, Bajnokok Ligája: Benfica–Barcelona (Orange Sport 3, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Union Berlin–Fürth (Digi Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Ligue 1: Strasbourg–Paris SG (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Sevilla–Cádiz (Digi Sport 4, Orange Sport 2, Prima Sport 4)
22.30 Golf, PGA-körverseny, Mexikó (Eurosport 2)
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
Őrizetbe vettek a hatóságok két Brassó megyei vadászt, akik engedély nélkül lelőttek egy barnamedvét.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!