16.30 Kerékpározás, női Tour de France, 3. szakasz, egyéni időfutam (Eurosport1)
17.00 Paralimpia, a magyar csapat eskütétele (M4 Sport)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cincinnati (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
19.10 Labdarúgás, szaúdi Szuperkupa: Al-Hilal–Al-Ahli (Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, harmadik kör, visszavágó: Ferencváros–Midtjylland (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, harmadik kör, visszavágó: FCSB–Sparta Prága (Pro TV)
21.45 Labdarúgás, Konferencia Liga, harmadik kör, visszavágó: Mornar Bar–Paks ( Duna World)
Kétszer is előnyben volt a kincses város együttese az újonccal szemben a labdarúgó Szuperliga mérkőzésén. Már úgy tűnt, hogy érvényesül a papírforma, csakhogy a ráadásban megítéltelek egy büntetőt a hazaiaknak.
Hősies küzdelem, drámai hajrá és egy bátor tizenegyes – az FK Csíkszereda döntetlent harcolt ki a Kolozsvári CFR ellen. A lefújás után Ilyés Róbert, Eppel Márton, Pászka Lóránd, Hegedűs János és Hindrich Ottó értékelték a találkozót.
Egy 72 éves férfi a csíkszeredai Brassói úton szerdán este történt tragikus kimenetelű baleset áldozata. Az eset körülményeit még vizsgálja a rendőrség.
Harmincezer eurós bírságot rótt az UEFA etikai bizottsága a Román Labdarúgó-szövetségre a szeptemberi román–magyar teremlabdarúgó Európa-bajnoki selejtezőn kirobbant szurkolói botrány miatt.
Az Országos Adóhatóság (ANAF) elnöke kijelentette: az adóhivatal ellenőrzéseket tart azoknál, akik drága luxusautókkal furikáznak, de a bevallott jövedelmük alapján nem futhatja ilyen járművekre.
Nem értem, miért kell a Nobel-díjból román–magyar kérdést csinálni. Az elegancia hiányát sem igazán értem, mármint a „vesztes” részéről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!