14.00 Kerékpár, Vuelta a Espana országúti körverseny, 4. szakasz ( Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Nagyváradi FC–FC Argeș (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Bukaresti Steaua–Resicabánya (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Winston Salem (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, odavágó: Bodö/Glimt–Crvena zvezda (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, odavágó: Dinamo Zagreb–Qarabag (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, odavágó: Lille–Slavia Praha (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Mindössze 34 éves korában elhunyt Dudás Miklós magyar világbajnok, olimpikon kajakozó – adta hírül a Magyar Kajak-kenu Szövetség.
Nagy csatában, végletekig kiélezett mérkőzésen aratott rendkívül értékes győzelmet Románia U20-as jégkorong-válogatottja a bukaresti Berceni Arénában zajló divízió 2/A jelű világbajnokság nyitónapján.
Változékony időre számíthatunk a következő két hétben, sok csapadékkal - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) január 5. és 18. közötti időszakra vonatkozó előrejelzéséből.
Tüntettek a lakosok hétfőn a Suceava megyei Salcea városának polgármesteri hivatala előtt, mivel elégedetlenek a helyi adók és illetékek növelése miatt. A polgármestert kifütyülték, akadtak, akik a lemondását követelték.
A Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) bíróságon készül megtámadni valamennyi önkormányzati határozatot, amely megemeli az ingatlanok és autók után fizetendő adókat.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!