A fordítás nem jött össze, bronzérmesek a Sepsi-SIC asztaliteniszezői

Csulak Noémi 2022. május 05., 20:08

A Sepsi-SIC férfi asztaliteniszezői a Szuperliga elődöntő visszavágó mérkőzésén, hazai környezetben sem tudták megszorongatni a Pristavu Câmpulung csapatát. A háromszéki fiúknak elúszott a döntőbe jutás, így be kell érniük a dobogó harmadik fokával.

Így is remek eredmény a sepsiszentgyörgyiektől Fotó: Erdély Bálint Előd

A Simon Teodor vezette Sepsi-SIC négyese a csütörtökön késő délután rendezett második mérkőzésen is alul maradt a Pristavu Câmpulung együttesével szemben. Az ellenfél megnyerte az első két összecsapást Demeter Lehel 3–1-re maradt alul Iulian Chirițával szemben, míg Dragoș Bujor 3–0-ra kapott ki Alin Spelbuștól.

Bojan Crepulja következett és játékban tartotta a Sepsi-SIC-et, ám hiába győzte le 3–0-ra Alexandru Manolét, a negyedik meccsen Demeter Lehel is alulmaradt Alin Spelbuș-sal szemben (1–3), így összesítésben 3–1-es vereséget szenvedett a háromszéki csapat.

Az elődöntő első összecsapásán, kedden 3–2-re kapott ki a Sepsi-SIC az Argeș megyei alakulattól.

Nem rendeznek kisdöntőt az asztaliteniszezőknél, az elődöntők vesztesei bronzérmet kapnak, így a sepsiszentgyörgyi klub fennállása legjobb eredményeként ezt könyvelheti el.