14.30 Labdarúgás, Premier League: Manchester City–Everton (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
14.30 Labdarúgás, skót bajnoki: Hearts–Hibernian (Digi Sport 2)
14.30 Labdarúgás, belga bajnoki: Antwerp–Genk (Prima Sport 2)
14.30 Terepkerékpár, világkupa, női és férfi mezőnyverseny, Gavere (M4 Sport, Eurosport1)
17.00 Labdarúgás, Premier League: Chelsea–Fulham (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
17.00 Labdarúgás, Premier League: Nottingham Forest–Tottenham Hotspur (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Labdarúgás, Premier League: Bournemouth–Crystal Palace (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
17.00 Labdarúgás, Premier League: Southampton–West Ham United (Prima Sport 5)
18.00 Jégkorong, Erste Liga: Debrecen–Újpesti (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, Premier League: Wolverhampton Wanderers–Manchester United (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.30 Labdarúgás, belga bajnoki: Mechelen–Standard Liege (Prima Sport 2)
19.45 Labdarúgás, skót bajnoki: St. Mirren–Rangers (Digi Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Liverpool–Leicester City (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Komoly nehézségekkel küzd a Román Televízió (TVR ): a jelenlegi helyzetben nem tudja vállalni a 2026-os labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseinek átvételét.
A lengyel élvonalbeli Arka Gdynia ellen a szünetben még hátrányban volt az FK Csíkszereda, Dusinszki találatával sikerült kiegyenlíteniük.
Holtan találtak vasárnap egy 18 éves földrai (Feldru) fiút egy besztercei vendéglő padlásterében – tájékoztatott a Beszterce-Naszód megyei rendőrség.
Egy 43 éves férfi csütörtök éjjel életét vesztette a nagyszebeni tömegközlekedési vállalat egyik autóbuszán. A sofőr szerint csak a végállomáson értesítették, hogy egy utas meghalt, mert többen nem akarták megszakítani az útjukat.
Magyarország nem sodródik, hanem irányt mutat – jelentette ki Kelemen Hunor, az RMDSZ szövetségi elnöke szombaton Budapesten, a nagyobbik magyarországi kormánypárt, a Fidesz jelöltállító kongresszusán.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!