Előbb 10 órától a Sánduly Levente, Tamás Szabolcs és Jenei Barnabás által alkotott fiókcsapat a másodosztályba való feljutásért küzd meg a Bukaresti TT-vel.
Ezt követően 12 órától a nagyokon lesz a sor, hogy lejátsszák a Szuperliga osztályozójának visszavágóját a CSU Craiovával. Az odavágón a György Szilárd, Sebastian Loso és Lucian Munteanu trió 3–0-ra nyert, így nagy lépést tett, hogy jövőre is az élvonalban szerepelhessen – a párharc nyertese megtartja tagságát a legjobbak között.
Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!