16.30 Kerékpározás, dán körverseny (Eurosport 1)
16.30 Sznúker, európai mestertorna, Fürth, Németország (Eurosport 2)
17.30 Férfi kézilabda, román Szuperkupa: Dinamo–Steaua (Pro Arena)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cincinnati (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
18.00 Tenisz, ATP-torna, Cincinnati (Eurosport 2)
19.30 Labdarúgás, Európa Liga: Ferencváros–Shamrock (M4 Sport)
20.30 Labdarúgás, Konferencia Liga: U Craiova–Hapoel Beer-Seva (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.15 Labdarúgás, Konferencia Liga: Maribor–Kolozsvári CFR (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.30 Labdarúgás, Konferencia Liga: FCSB–Viking (Pro TV)
21.30 Labdarúgás, Konferencia Liga: Köln–Fehérvár (M4 Sport)
0.00 Golf, PGA-körverseny, Wilmington, Egyesült Államok (Eurosport 2)
Kiválóan szerepel a női élvonalban a Puskás Akadémia csapata, amelynek kapuját ősztől az FK Csíkszeredától érkező Tankó Réka Boglárka védi. A felnőtt fociválogatottba is behívott hálóőrrel beszélgettünk.
Idegenbeli mérkőzéssel zárja az évet az FK Csíkszereda, a labdarúgó Szuperliga 21. fordulójában az U Craiova otthonában lép pályára. A házigazdák európai kupabúcsúját kihasználva próbálnak pontot rabolni a piros-feketék.
Hét autó érintett abban a balesetben, amely szombaton délután történt Dálnok községben a 11-es országúton – közölte az országos rendőr-főkapitányság. Jelenleg áll a forgalom a helyszínen.
Életét vesztette egy román alpinista egy expedíció során a chilei Ojos del Salado tűzhányón, amely a világ legmagasabb aktív vulkánja. A chilei csendőrség speciális egységei rendkívül nehezen megközelíthető helyről próbálják meg kiemelni a holttestet.
„Az észak-erdélyi autópálya átka 22 évnyi gyötrelem és szégyen után véget érhet” – állítja a közlekedési projekteket figyelemmel követő szakértőkből álló Pro Infrastruktúra Egyesület.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!