A 15 éven aluliak számára kiírt vetélkedő nemzetközi volt, a romániai sportolók mellett fiatal cselgáncsozók érkeztek Ukrajnából és a Moldova Köztársaságból. Sinka Szabolcs főszervező elmondta, hogy 26 csapat 452 versenyzője lépett tatamira.
Az U15-os, az U13-as és az U11-es korosztály számára kiírt Koka's-kupa csapatversenyének végeredménye: 1. Csíkszeredai Koka's SE, 2. Bákói CSM, 3. Brassói Dinamo, 4. Bukaresti Rapid, 5. Kisinyovi Școala Sportivă.
A Koka's csapatát Sinka Szabolcs, Papp Róbert Flórián és Bardócz Richárd edzők készítették fel.
Az U10-es, az U9-es és az U8-as korosztály a Molekula-kupa keretében mérte össze tudását.
„Ez volt az eddigi legszínvonalasabb gyermek cselgáncsverseny Csíkszeredában. Megemlékeztünk a Judo világnapjáról is, amely október 28-án van. A megnyitón Sógor Enikő, Csíkszereda alpolgármestere, Cseke Szilárd, a Hargita Megyei Cselgáncs-szövetség elnöke, illetve Ioan Roman, a Román Cselgáncs-szövetség (FRJ) képviselője köszöntötte a résztvevőket” – mondta el Sinka.
– hangsúlyozta Sógor Enikő.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Tiltással nem megy, ezért szabályozással és jó példával kell óvnunk gyermekeinket a digitális világ csapdáitól. Erről szólt az előadás, amelyet Mircea Miclea pszichológus, akadémikus, volt tanügyminiszter tartott a tordaszentlászlói református templomban.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!