13.30 Kerékpár, Vuelta a Espana országúti körverseny, 10. szakasz (Eurosport 1)
14.00 Labdarúgás, Marco Rossi magyar szövetségi kapitány kerethirdetése a szeptemberi Nemzetek Ligája-mérkőzésekre (M4 Sport)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa, rájátszás: Nagyvárad–Resicabánya (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Tenisz, US Open, férfi és női egyes, 1. forduló (Eurosport 1, Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, Román Kupa, rájátszás: Újszentes–Petrolul Ploiești (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.00 Labdarúgás, La Liga: Mallorca–Sevilla (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, visszavágó: Galatasaray–Young Boys (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, visszavágó: Salzburg–Dinamo Kijev (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, rájátszás, visszavágó: Sparta Praha–Malmö (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
22.30 Labdarúgás, La Liga: Rayo Vallecano–Barcelona (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
Nem tartott a Fradival az ausztriai edzőtáborba Pászka Lóránd, a napokban kiderül, hol folytatja pályafutását a székely labdarúgó. A 29 éves balhátvéd legkitartóbb kérője az első élvonalbeli idényére készülő FK Csíkszereda.
Folytatódik a Székely Sport új videósorozata, a Helyzetbe hozunk! – Gyurka Csabával és Szabó Előd-Zsolttal. Szó esik a Sepsi OSK körüli botrányokról, a Szondy-interjú utórezgéseiről, klubvébéről, pikáns futsalpárharcról és hoki Kontinentális Kupáról.
Elsőfokú árvízvédelmi készültséget rendelt el hétfőn az Országos Hidrológiai és Vízgazdálkodási Intézet (INHGA) tizenöt megye folyóvizeire.
Több módosító javaslatot nyújtott be a Szociáldemokrata Párt (PSD) a deficitcsökkentő intézkedésekről szóló törvénytervezethez, amelyért hétfőn készül felelősséget vállalni a kormány a parlamentben.
A benzin és a gázolaj jelentősen drágul augusztus 1-jétől, amikor mind az üzemanyagok jövedéki adója, mind az általános forgalmi adó (áfa/TVA) értéke emelkedik a Bolojan-kormány deficitcsökkentő intézkedéscsomagjának hatályba lépése nyomán.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!