Az első két párharcot elveszítette, a következő kettőt megnyerte, így a mindent eldöntő ötödik meccs döntött arról, hogy a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK tovább menetel-e a férfi asztalitenisz Európa Kupában.
A kora délutáni találkozót követően jött a második meccse a székelyudvarhelyieknek Linzben a férfi asztalitenisz Európa Kupában. Az edző belecserélt a kezdőcsapatába.
Utolsó csoportmeccsét játszotta a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a női kosárlabda Eurokupa 2024–25-ös kiírásában, csütörtökön este saját közönsége előtt szenvedett vereséget a Crvena zvezda együttesétől és a harmadik helyen zárta a C kvartettet.
Nehéz összecsapáson van túl a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC, ugyanis a háromszéki alakulat szerdán este a spanyol IDK Euskotren otthonában lépett pályára a női kosárlabda Eurokupa 5. fordulójában. A házigazda hozta a kötelezőt és simán nyerte a meccset.
A férfi asztalitenisz második számú európai kupasorozatának legjobb tizenhat klubja érkezhet Székelyudvarhelyre. A sorsolást csütörtökön tartják, akkor hirdetik ki a rendezőt.
Saját közönsége előtt lépett pályára a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC, szerdán este a görög Proteasz Voulasz együttesét látta vendégül a női kosárlabda Eurokupa 4. fordulójában. A háromszéki alakulat megszerezte első győzelmét a sorozatban.
Újabb vereséget szenvedett el a női kosárlabda Eurokupában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC, miután a harmadik játéknapon, csütörtökön este nem tudta megverni a házigazda Crvena zvezda együttesét.
Elveszítette a második mérkőzését is a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörében, csütörtökön este hazai közönség előtt végig hátrányban játszva maradt alul a spanyol IDK Euskotren csapatával szemben.
Finoman fogalmazva sem indította jól a mérkőzést a háromszéki együttes Görögországban a női kosárlabda Európa Kupában. A találkozó második felében aztán összekapták magukat a csajok.
A nemzetközi porondon mutatkozik be a 2024–2025-ös szezonban a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC női kosárlabdacsapata, csütörtökön este a görög AEO Proteasz Voulasz otthonában játszik az Európa Kupa csoportkörének nyitófordulójában.
Megjelent a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörének programja. Tizenkét csoportban 48 együttes – köztük a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC – harcol a trófeáért Európa második legrangosabb kupasorozatában.
Kisorsolták a második legrangosabb európai kupasorozat, a női kosárlabda Európa Kupa 2024–2025-ös idényének csoportkörét. A hazai bajnoki bronzérmes Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC szerb, spanyol és görög ellenfeleket kapott.
Egy év kihagyás után, a 2024–2025-ös kiírásban ismét a női kosárlabda Európa Kupában szerepel a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC – jelentette be közösségi oldalán a háromszéki klub.
Véget ért a székelyudvarhelyi asztaliteniszesek idei kalandja az Európa Kupában, az ISK-SZAK házigazdaként egy győzelemmel és két vereséggel zárta a csoportkört. A klub játékosai elégedetten összegezték a hétvégét.
A férfi asztalitenisz Európa Kupa C csoportjának házigazdája lesz a hétvégén a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK, a lengyel bronzérmes, a cseh ezüstérmes, és a holland bajnok érkezik a városi sportcsarnokba, ahol a közönség Jónyer István játékát is láthatja.
A férfi asztalitenisz Bajnokok Ligájától búcsúzó székelyföldi csapat a második számú kiírásban, az Európa Kupában folytatja a nemzetközi porondon. Kisorsolták, kik lesznek az ellenfelei.